Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství

19. 8. 2007

Ahojky!

Byla jsem pověřena Vám sem dát poselství. Včera se mně  zmocnila myšlenka, že si musím vzít sebou blok který jsem nedávno koupila v jednom milém papírnictví prostě jen tak, že se mi prostě jen  líbil. Ale jak už se říká náhody neexistují a vše má svůj účel.

Už včera večer jak jsem odchazela z domu jsme měla silný pocit že mně něco čeká a vydala jsem se za kamrádkou s kterou jsem strávila příijemný večer. Cesta domů byla zajímavější nasadila jsem si do uší MP3 a zaposlouchal jsem se do hudby a nechala se unášet tóny když tu najdenou zjištuji že mám nutkání zpívat modlitbu archanděli Serafielovi. Můj vnitřní hlasek se rozezpíval do hudby a slov zpěvačky, když v tom zjišťuji že už dávno nezpívám já, ale někdo zpívá mně. Honem jsme vytáhla notes z kabelky vzala tužku  a vše co jsme slyšela a postřehla jsem honem zapisovala. Mám silné nutkání zprovoznit svoje stránky a první co tu  na nich bude fungovat bude poseství. Moji milí pohodlně se usaďte a naslouchejte tak stejně jak já.

Nevzdávej se a poslouchej své srdce co Ti říká utiš se a poslechni jej. Mluví a miluje! Věř a budeš tam kde máš být. není toto to zlé. Procitneš! Světlo se spojí se s tínem v jedno a stín pomine.  Poslouchej....

Bude vše dobré bojuj pro svou záchranu. Zachraňuj a budeš zachráněn.

 Posloucheh co Ti vzkazuji a naslouchej....

,,Otevři se novému a budeš láska poslouchej! Bojuj za dobro pro vždy!  Musíš věříme Ti a uposlechni naše slova. Navěky poslechneš a procitneš. Můžeš uhýbat ale neuhneš!

Poslouchej vodu najdeš mně všude. Já budu s tebou navěky a vždy věř sobě. Jsi to ty co naslouchá. Poslouchej  a uslyšíš. Uslyšíš slova co ti řeknou. buď zticha a uslyšíš co máš.

Piš, piš a pamatuj: ,, Navěky jsme tu s tebou." Poslouchej a piš. Myšlenky a slova piš. My Ti řekneme víc. Láska. ,, POMODLI SE " Promluv.

Miluji tě a neopustím Tě!

Poslouchej Svět pomáhej a ochraňuj svět vodu živou. A uslyšíš co říci Ti chce.poslouchej a uslyšíš. Je Ti blyžší než si myslíš opětuj a opěvuj poslouchej co říci Ti chci. buď vděčný a rád.

Jsi člověk co ví a bude vědět i více. Nebraň se a uslyšíš. Co les šeptá co píše voda poslouchej a uslyšíš.

Buď tiše aspoň chvíli a poznáš zen kouzelný okamžik. tvá myšlšnka je zrození. Pššššt......

Poslouchej tíha padá a spadne. To mi věř. Už je vše v pořádku navždy, ale poslouchej.

Poslouchej vzkazy andělé ti řeknou a uslyšíš.

Věda  to je ale věc. Ty jsi síla, ale ještě slabá.

Teď  čas přichází. V tento čas bude dobré, až uslyšíš a poslechneš. Budeš pripravená.

Je to vzkaz co patří více lidem. Zpívám protože voda je jsi to co jsi a já Ti věřím modly se pro dobro.

Naslouchej a pochopíš pravdu. co je naše tvář a důležitá.

POSLOUCHEJ TEĎ HNED!!!!!

Tak a to je vše co jsem slyšela doufám, že si z toho každý něco vezmete. Nemusíte vše někdy stačí jen málo.:0*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Sefielko

(Orlaton, 8. 3. 2008 17:27)

Jednou jsem seděl na louce plné rozkvetlých květinek. Sedím a dívám se na čisté nebe. Najednou vidím první bílý mráček, co se po tom nebi houpe až nad mojí hlavu. Když ten mráček byl přímo nad mojí hlavou, natáhl jsem k němu ruku a ukázal na něj prstíkem. A v tom momentu mi na ten prstík přilétla beruška. Běhala po tom mém prstíku a líbala ho svým sosáčkem, usmívající se svými puntíky, potom roztáhla křidélka a zamávala mi na rozloučenou, až se úplně ztratila v tom nebi s jedním mráčkem, i ten mráček se odhoupal pryč. Hned po tom mi v srdíčku promluvil samotný bůh, aniž by vyslovil jediné slůvko a řekl mi: Jsem láska.

Ty víš...

(elkan, 21. 8. 2007 12:05)

Tvé poselství je velmi silné...měla jsem ve snu dítě,které mělo uši zalité voskem....mnoho lidí neposlouchá,nebo nechce slyšet...Mám Tě ráda..

Andílkovi Sefielle

(Orianna, 19. 8. 2007 16:20)

Milá Sefinko, jsem neskutečně šťastná, že ses odhodlala založit tyhle stránky a přeju ti ať se ti daří.

S láskou,

Orianna